В Швейцарії поновилися слухання у справі про корупцію за участю менеджерів “Газпрому”
Слухання у справі про корупцію за участю співробітників російської компанії «Газпром»поновилися 21 березня у Федеральному кримінальному суді Швейцарії.
На офіційному сайті судової установи йдеться, що згідно з матеріалами справи, один з підозрюваних в період з 2001 по 2006 рік, займаючи посаду директора представництва компанії ABB в Росії, здійснював корупційні виплати співробітникам «Газпрому». Другий фігурант брав участь у корупційних угодах спочатку в якості співробітника ABB в Росії, а потім як директор представництва концерну Alstom в Росії. Двом іншим підозрюваним ставиться в провину те, що вони брали хабарі, будучи співробітниками «Газпрому». Один з них також брав участь у відмиванні грошей, одержаних внаслідок корупційних оборудок, вважають представники обвинувачення.
