Сакварелідзе: ГПУ розслідує неправомірні дії співробітників прокуратури Київської області щодо справи “горіхової мафії”

Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України приступила до розслідування кримінального провадження за фактом неправомірних дій працівників прокуратури Київської області щодо підприємців, що займаються експортом волоських горіхів.

“Сьогодні слідчі Генеральної інспекції ГПУ почали розслідування кримінального провадження за фактом неправомірних дій працівників прокуратури Київської області щодо підприємців, які займаються вивезенням волоських горіхів за кордон”, – написав замгенпрокурора України – прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у Фейсбук.

Він запевнив, що слідчі “дуже ретельно, з усією відповідальністю” підійдуть до розслідування цієї справи. “Сподіваюся, що це послужить серйозним сигналом для всіх правоохоронців, і вони припинять створювати штучні бар’єри для підприємців, використовуючи для цього всі можливі, не завжди законні, інструменти свого впливу”, – підкреслив Д.Сакварелідзе.

Нагадаємо, 15 січня 2016 року голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі викрив структуру так званої “горіхової мафії”, яка складається, за його словами, із співробітників МВС і прокуратури, повернувши власнику вантаж, конфіскований у нього правоохоронцями.

“Після того, як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі “горіховою мафії”, ця мафія почала діяти прямо з Києва” – розповів Саакашвілі.

За словами голови Одеської ОДА, група, конфіскованих у підприємця вантаж горіхів, складалася з столичних співробітників прокуратури і МВС.

Пізніше прокуратура Київської області попросила М.Саакашвілі сприяння в проведенні розслідування щодо корупції високопоставлених чиновників на Київській митниці, у тому числі в контексті функціонування так званої “горіхової мафії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.