“Динамо” програло в Іспанії команді третього дивізіону.

Київське “Динамо” на зборах в Іспанії зазнало першої поразки. Підопічні Реброва з рахунком 1: 0 програли “Реалу Ліненсе”, який виступає в Сегунді Б місцевої першості і займає 16-е місце в турнірній таблиці.

У цій зустрічі тренерський штаб “Динамо” експериментував, давши пограти молоді. Єдиний гол у грі був забитий у середині першого тайму. На 24-й хвилині “біло-блакитні” великими силами кинулися в напад і пропустили контратаку. Після прострілу з лівого флангу Еспінар без перешкод розстріляв Бущана.
“Динамо” (Київ) – “Реал Баломпедіка Ліненсе” (Іспанія) – 0: 1 (0: 1)

Гол: Еспінар (24)

“Динамо” (перший тайм): Бущан – Данило Сілва (К) Бурда, Ягодінскіс, Морозюк, Мігел Велозу, Мякушко, Андрієвський, Петрович, Калитвинцев, Жуніор Мораес
“Динамо” (другий тайм): Рудько – Віда, Хачеріді, Драгович (Бурда, 56) Антунеш – Риболовля – Гонсалес, Гармаш, Буяльський, Гусєв – Теодорчик

“Ліненсе” (стартовий склад): Фран Матео – Хаві Гальярдо, Карлос Герра, Хої Олівер, Даміан Заморано, Ольмо Гонсалес, Дієго Буітраго, Чіко, Лоло Солер, Салва Рівас, Мануель Леон

Нагадаємо, що в попередніх контрольних матчах кияни зіграли внічию (2: 2) з дрезденським “Динамо” а потім з рахунком 4: 1 розгромили албанський “Шкендербеу”. Наступний поєдинок київські футболісти проведуть 21 січня зі швейцарським “Люцерном”