Українська делегація 11-12 травня візьме участь у засіданні міністрів економіки країн чорноморського економічного співробітництва в Туреччині – Мінекономрозвитку

Українська делегація на чолі з першим віце-прем`єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим 11-12 травня візьме участь у засіданні міністрів економіки країн-членів Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) у Стамбулі (Туреччина).

Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

Згідно з повідомленням, програмою візиту передбачені двосторонні зустрічі Кубіва з міністром економіки Туреччини Ніхатом Зейбекчі і генеральним секретарем ОЧЕС Майклом Хрістідісом.

До складу української делегації також включено заступника голови Мінекономрозвитку Юрія Бровченка і державного секретаря міністерства Олексія Перевезенцева.

Як відомо, за словами прем`єр-міністра Володимира Гройсмана, Україна і Туреччина до кінця поточного року планують узгодити угоди про зону вільної торгівлі, про взаємний захист інвестицій, а також про уникнення подвійного оподаткування.