США прив’язали надання Україні кредитних гарантій до відставки Шокіна

Держдеп США розглядає відставку генпрокурора Шокіна як одне з важливих свідчень результативної боротьби з корупцією в Україні.Україна отримає кредитні гарантії тільки після відставки Віктора Шокіна.
За даними ZN.UА, Державний департамент США дав українській владі чітко зрозуміти, що прив’язує надання Україні кредитних гарантій у розмірі 1 млрд дол. до відставки генерального прокурора України Віктора Шокіна.
Про це стало відомо в ході візиту до США заступників генпрокурора України Віталія Касько і Давіда Саквералідзе, а також Антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Українські чиновники на даний момент знаходяться в США з робочою поїздкою, де проводять ряд професійні і політичні зустрічі.

Як відомо, політичне рішення про видачу Україні кредитних гарантій вже прийнято.

Раніше Україна і США підписали угоду про надання Україні кредитних гарантій, що дозволить Кабміну залучити 1 млрд дол. за рахунок випуску єврооблігацій під гарантії США. Однак, надання гарантії буде залежати від прогресу в реалізації програми Міжнародного валютного фонду і проведення антикорупційної реформи, частиною якої Держдеп вважає зміну генерального прокурора.

Джерело:Zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.