Українським правоохоронцям обмежили доступ до 30 тисяч кримінальних справ в Криму

Після анексії Криму РФ, на півострові залишилося близько 30 тисяч кримінальних справ, до яких зараз українські правоохоронці не мають доступу.

Про це в інтер’ю виданню «Фокус» повідомив заступник прокурора АРК при Генпрокуратурі України Петро Коваленко, інформує «Радіо свобода».

«Навіть тих людей, які на момент анексії були оголошені у внутрішній розшук, ми не можемо притягнути до кримінальної відповідальності, тому що всі матеріали знаходяться там. Але є встановлена законодавством можливість відновити матеріали кримінальних проваджень, за якими судом винесено вирок, і за наявності підстав притягнути винних до відповідальності», – зазначив заступник прокурора АРК.

Після окупації Криму Росією на початку 2014 року в Херсоні функціонує Постійне представництво Президента України в Криму, прокуратура АРК при Генпрокуратурі України, яка зараз базується в Києві, Держслужба з питань Криму і Севастополя при уряді України, Головне управління МВС України в АРК в Одесі, зазначає Крим.Реалії. При Президентові України створений офіс Уповноваженого у справах кримськотатарського народу, який очолює Мустафа Джемілєв.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.