Адвокат розповів про звинувачення проти Мустафи Джемілєва в Криму

Адвокат Джеміль Темишев на своїй сторінці в Facebook розповів про те, що окупаційна влада Криму закидає національному лідерові кримських татар, народному депутату України Мустафі Джемілєву, який на півострові заочно заарештований.

За словами, Темішева, російськими органами за попереднього розслідування, Джемілєв звинувачується в незаконному перетині адмінкордону з Кримом 3 травня 2014 в Армянську. Також Джемілєва звинувачують у зберіганні вогнепальної зброї в сейфі свого будинку.

“20 травня 2013 його син Хайсер, будучи обізнаним про наявність зброї у батька і володіючи даними про місце зберігання ключа, відкривши за допомогою ключа вказаний сейф, незаконно заволодів карабіном ОП-СКС калібру 7.62 мм, 1950 року випуску, і діючи з хуліганських спонукань, 27.05.2013 року, використовуючи зазначену зброю, вчинив умисне вбивство Едемова Ф.Ш “, – розповів адвокат Джемілєва.

Він також зазначив, що лідеру кримських татар закидають незаконне придбання в 1996 році і зберігання до 2013 року патронів.

Нагадаємо, 21 січня  Генеральний прокуратур окупованого Криму Наталя Поклонська заявила, що всі три організатори продовольчої та енергетичної блокади кримського півострова Ленур Іслямов, Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв оголошені в розшук.

Крім того, в Київському районному суді окупованого Сімферополя заочно вибрали для уповноваженого президента України у справах кримських татар, народного депутата Мустафи Джемілєва запобіжний захід у вигляді взяття під варту.Окупаційна влада півострова оголосила Джемілєва у федеральний і міжнародний розшук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.