Саакашвілі: Те, що Шокін досі сидить генпрокурором – це проблема

Голова Одеської облдержадміністрації Михеіл Саакашвілі в ефірі “112” каналу заявив, що  готовий підтримати президента у питанні проведення будь-яких реформ.

“Коли президент Порошенко запросив мене сюди, він чудово розумів, що я людина незалежна. Його пропозиція була така: ми будемо партнерами у проведенні реформ. Ми з ним давно знайомі, дружимо, і немає ставлення як до підлеглого … Я дуже хочу, щоб його президентство було успішним. І успішним не в тому, щоб змістити якусь бізнес-групу чи якихось політичних опонентів. Ні, його президентство буде успішним, тільки якщо Україна буде успішною. Для мене це також ціль успішна Україна”, – сказав Саакашвілі.

Однак, одеський губернатор зазначив, що вважає неприйнятним те, що Віктор Шокін досі обіймає посаду Генпрокурора України.

“В тому, що стосується просування реформ, я у всьому буду підтримувати. Але коли питання стосується того, що Шокін ще сидить генпрокурором, це проблема. Те, що у Генпрокуратурі реформи не пройшли – це проблема, те, що там тривають якісь торги за спинами людей – це проблема. Я завжди про це відкрито говорю президенту. На щастя, він прекрасно вміє вислухати різні точки зору. В нас завжди відкрита розмова, і я за це його поважаю”, – сказав Саакашвілі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.