Порошенко: Український народ має всі підстави пишатися собою, але поки ще не задоволений своїм життям

Про це в посланні до ВР заявив Президент України Петро Порошенко, передає ІА “Центр новин”.

Президент України Петро Порошенко

Він підкреслив, що в його посланні багато уваги приділяється позитивним змінам. “Чи не для того, щоб похвалитися, хоча в цьому нічого поганого немає, хотілося, щоб кожна людина переконався, що Україна змогла не тільки захистити себе, а й рухатися вперед”.

“Український народ має право пишатися собою”, – додав президент.

“Але треба визнати – суспільство незадоволене життям і владою”, – констатував Порошенко, зазначивши, що причина цього різке зниження рівня життя.

Порошенко також заявив про необхідність дати «друге дихання» боротьбі з корупцією в Україні.

“Недовіра до державних інститутів, нових і старих; до політиків, владних і опозиційних, переростає в глибокі зневіру, апатію і депресію”, – заявив він.

“Щоб усунути цю небезпеку, ми повинні негайно, швидко, дати друге дихання і боротьбі з корупцією, й економічним перетворенням… І прибрати щонайменше підґрунтя для розмов щодо про нібито відкочування реформ і нібито наступ контрреволюції”, – додав президент.

Порошенко також застеріг окремих народних депутатів від намірів ревізувати ті закони, які стали основою для ухвалення нашими партнерами рішення про надання безвізового режиму.

“Чи то спроби скасувати або зробити непублічним електронне декларування, чи то намагання підчистити антидискримінаційні поправки до Трудового кодексу, чи то зменшення повноважень НАБУ або НАЗК”, – наголосив Порошенко і додав: “Чи будь-що інше, що ставитиме під загрозу безвіз як одне із наших досягнень. Без вагань ветуватиму такі ініціативи”.