Німецька екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) звернулася до Вищого адміністративного суду в Грайфсвальді з проханням переглянути дозвіл на експлуатацію газопроводу “Північний потік-2”, виданий гірничою інспекцією Штральзунда.

Читати

НАБУ і САП відправили до суду обвинувальний акт проти Труханова

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура направили в суд обвинувальний акт у справі про декларування недостовірної інформації мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Читати

«Шахтар» забив «Вольфсбургу» тричі за 5 хвилин і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Донецький «Шахтар» вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. Після перемоги 2:1 над «Вольфсбургом» на виїзді в першому матчі «гірники» приймали «вовків» в Києві і знову були сильнішими – 3:0.

Читати

Кандидат на посаду посла США в Україні назвав пріоритетні завдання

Справжня реформа збройних сил України та оборонної промисловості – такий пріоритетний напрямок роботи в разі затвердження на посаду посла США в Україні назвав Кіт Дейтон в письмових свідченнях, поданих до слухань у Комітеті Сенату США з міжнародних відносин.