Стадіон “Чорноморець” використали для виведення 8,3 мільярдів з “Імексбанку”-ЗМІ

Колишній власник стадіону “Чорноморець” та президент однойменного футбольного клубу Леонід Клімов вивів з власного “Імексбанку” 8,3 млрд грн, переписавши стадіон під заставу для 41 кредитного договору.

Читати

Аваков нагородив державними нагородами працівників системи МВС

Сьогодні, 25 серпня, на виконання Указу президента України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив працівників системи МВС орденами та медалями, присвоєно почесні звання , а також відомчими відзнаками.

Читати

Суд розпочав розгляд апеляції Ратко Младича

Колишній командувач армією боснійських сербів Ратко Младич у вівторок знову з’явився в суді ООН, щоб оскаржити вирок, винесений йому в 2017 році, відповідно до якого він був визнаний винним у геноциді і злочинах проти людяності під час воєн у колишній Югославії.

Читати

Ветеранами «Динамо» та Збірна журналістів зіграли благодійний матч на підтримку дітей-переселенців

Сьогодні, 25 серпня на стадіоні “Динамо” відбувcя благодійний футбольний матч серед команд Ветеранів ФК «Динамо» та Збірної журналістів України.

Читати

Нацбанк Білорусі припинив кредитувати банки через тиск на валютний ринок

Національний банк Білорусі припинив з 24 серпня по 15 вересня 2020 року проведення постійно доступних операцій з підтримки ліквідності у формі кредитів овернайт. Ці кредити спрямовувались на валютний ринок.

Читати
1 2 3 6