Глава Євроради нагадав Зеленському про принципи боротьби з корупцією в ЄС

На саміті Україна-ЄС президент Європейської Ради Шарль Мішель звернув увагу президента України Володимира Зеленського на важливі для Євросоюзу принципи боротьби з корупцією.

Читати

Оприлюднено підсумкову заяву саміту Україна-ЄС

Лідери України та Європейського Союзу за підсумками 22-го саміту Україна-ЄС, який відбувся 6 жовтня в Брюсселі, підтвердили зобов’язання щодо зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції з Києвом, визнали його європейські устремління і схвалили європейський вибір.

Читати

Біля 4 мільйонів американців вже проголосували на виборах президента США

Вибори президента США заплановано на 3 листопада, але вже більше 3,8 мільйона американців скористались правом раннього голосування, щоб віддати свій голос на виборах, повідомляє неурядова організація U.S. Election Project.

Читати

У Берліні відбулась зустріч Меркель з Тихановською

Колишня кандидатка в президенти Білорусі та лідер опозиції Світлана Тихановська під час зустрічі з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель в Берліні наголосила, що протести в Білорусі – це не боротьба проти Росії або Європи, а наслідок кризи всередині країни.

Читати

Зеленський підписав закон про продовження дії мораторію на стягнення боргів

Президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті” № 895-ІХ, який продовжує до 21 квітня 2021 року дію мораторію на стягнення зазначеного майна громадян України.

Читати

В ЄС запевнили, що український “безвіз” у безпеці – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що європейські партнери його запевнили, що безвізовому режиму між Україною та ЄС нічого не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії.

Читати
1 2 3 7