Німеччина відіграла відставання в два м’ячі і зіграла внічию зі Швейцарією

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги націй збірна Німеччини на своєму полі зіграла внічию з командою Швейцарії. Німецька команда зуміла уникнути поразки, незважаючи на те, що програвала 0:2 і 2:3.

Читати

Суперечкою розпочалося засідання комісії в конкурсі на посади у САП

На першому засіданні комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, члени комісії більше години сперечались про участь у роботі комісії одного з обраних її членів.

Читати

ДП«Український інститут інтелектуальної власності» відповідатиме за виконання функції національного органу інтелектуальної власності

Кабінет міністрів призначив державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» відповідальним за виконання функції національного органу інтелектуальної власності.

Читати

Україна спростила порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання для білорусів

Кабінет міністрів прийняв постанову № 933 “Про внесення змін до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання”, яка спрощує порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання певним категоріям іноземців.

Читати

G20 продовжать мораторій на погашення боргів малорозвинених країн

Країни «Великої двадцятки» домовляться про піврічне продовження мораторію на погашення боргів малорозвинених країн у зв’язку з коронавірусом, а в квітні 2021 року обговорять, чи потрібно додаткове продовження ще на півроку, згідно з проектом комюніке.

Читати

Кіпр скасовує програму надання громадянства в обмін на інвестиції

Кіпр оголосив про припинення програми надання громадянства в обмін на інвестиції. У вівторок, 13 жовтня, представник уряду Кіріакос Кушос повідомив, що на екстреному засіданні уряд погодився скасувати програму з 1 листопада 2020 року з огляду на її недоліки.

Читати
1 2 3 7