США назвали мілітаризацію Криму загрозою загальній безпеці

В.о. постійного представника США в ООН Річард Міллс, виступаючи на дебатах Генеральної Асамблеї по ситуації в Україні, закликав членів організації проголосувати за резолюцію, що привертає увагу до ситуації з правами людини і мілітаризації Криму.

Читати

В ООН вказали на нестиковки в даних Ірану щодо катастрофи Boeing 737

Спецдоповідач ООН з позасудових страт Аньєс Калламар опублікувала офіційний лист на ім’я керівництва Ірану, в якому вказала на безліч нестиковок в поясненнях Ісламською Республікою катастрофи Boeing 737 українських авіаліній.

Читати

На Банковій сталися сутички між поліцією і мітингувальниками

У Києві на вулиці Банковій сталися сутички між учасниками акції протесту у зв’язку з обвинувальним вироком суду і ув’язненням активіста Сергія Cтерненка та правоохоронцями.

Читати

Збірні Австралії та Катару не зіграють на Кубку Америки в 2021 році

Збірні Австралії та Катару не приймуть участі в розіграші Кубка Америки в 2021 році. Про це 23 лютого заявив заступник генерального секретаря Південноамериканської конфедерації футболу (КОНМЕБОЛ) Гонсало Беллосо.

Читати

Оголосили конкурс з розроблення айдентики до 30-річчя незалежної України

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс з розроблення моделей інформаційних продуктів, у тому числі графічного характеру, а також мультимедійних проектів, аудіо- та відеоінформаційної продукції (айдентики) на тему: «Організація широкого висвітлення заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України», а саме: «Відзначення 30-ї річниці незалежності України».

Читати
1 2 3 7