Україна на два тижні закриє КПВВ “Чаплинка” на адмінмежі з Кримом

Українська сторона з 7 червня на два тижні закриє контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) “Чаплинка” на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. Це пов’язано з ремонтними роботами.

Читати

США передадуть Україні три катери “Айленд” до кінця 2021 року

До кінця поточного року Україна отримає від США три катери типу “Айленд”, які доєднаються до вже прийнятих до бойового складу ВМС України катерів “Старобільськ” і “Слов’янськ”.

Читати

Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 23 особи та ліквідували 924 пожежі

Упродовж минулого тижня підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Читати

СБУ заблокувала механізм незаконного відчуження земель: «продали» лісових ділянок на майже 20 млн грн

Служба безпеки України на Львівщині заблокувала корупційну схему з незаконного відчуження земель державного лісового фонду. Одним з організаторів оборудки був місцевий держреєстратор.

Читати

Румунія скасувала заборону в’їзду на свою територію іноземних громадян

Румунія скасувала заборону в’їзду на свою територію іноземних громадян та осіб без громадянства через пункти пропуску державного кордону з 1 червня, назвавши умови можливого в’їзду.

Читати

На Херсонщині поліція викрила на воді браконьєрів, які завдали державі шкоди на близько 5 мільйонів гривень

Співробітники сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського райуправління провели відпрацювання акваторії Чорного моря в межах території Національного природнього парку «Джарилгацький».

Читати
1 2 3 151