У Google Play знайшли вісім додатків, які надають зловмисникам доступ до ваших даних

За даними компанії McAfee, які вона оприлюднила у своєму звіті за квітень 2021 року, Google Play для смартфонів, що працюють на Android, експерти знайшли вісім шкідливих додатків. Для безпеки користувачів, їх рекомендують видалити, йдеться у звіті.

Читати

Продажі вакцини Pfizer/BioNTech в першому кварталі склали $ 3,5 млрд

Сьогодні американська фармацевтична корпорація Pfizer повідомила, що в першому кварталі продажі вакцини від COVID-19, яка створена і виробляється Pfizer спільно з німецькою біотехнологічною компанією BioNTech, склали $ 3,5 млрд.

Читати

РФ почне буріння Азовського моря на початку липня

Віце-прем’єр Марат Хуснуллін повідомив, що уряд і так звана влада анексованого Криму узгодили терміни початку розробки ще одного потенційного джерела прісної води для півострова.

Читати

Коболєв заявив, що його звільнили через $2 млрд на рахунках компанії

Екс-голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв відкидає звинувачення в нібито створенні компанією “діри” в держбюджеті-2021 на 10 млрд грн, вважає реальною причиною звільнення накопичені НАК $2 млрд вільних грошових коштів, хоча компанія й інформувала президента та уряд про плани перевести державі цього року 32 млрд грн додатково до податків.

Читати

Суд Франції виправдав лідерку ультраправих Марін Ле Пен у справі про порушення законів про мову

Французький суд виправдав лідерку ультраправих Марін Ле Пен та її колегу по партії у справі про порушення законів про мову ворожнечі шляхом публікації в Twitter трьох зображень сцен жорстокості з боку “Ісламської держави”.

Читати
1 2 3 5