Кількість вакансій у Польщі зросла майже на 70% за рік: кого найбільше шукають

Кількість вакансій у Польщі зросла майже на 70% за рік: кого найбільше шукають За рік кількість вакансій в Польщі зросла на 68,5%: тільки в третьому кварталі 2021 року з’явилося понад 132 тисячі нових робочих місць.

Читати

Картка киянина: чи можна оформити без прописки

Карта киянина – це ідентифікатор, який дає можливість доступу до різних баз. Під час оформлення картки киянина багатьох цікавить часте питання – чи можна її отримати, якщо немає місцевої реєстрації.

Читати

Кожен п’ятий претендент на роботу за кордоном має справу з шахраями або не перевіряє роботодавців

18% шукачів роботи за кордоном мають справу з шахраями або просто не перевіряють роботодавців вже на першому етапі працевлаштування — пошуку вакансії.

Читати

Росія може атакувати Україну з Азовського моря – The Washington Post

У зв’язку з тим, що українські міста, розташовані на узбережжі Азовського моря, є найбільш вразливими, саме з боку Азовського моря Росія може почати атакувати Україну.

Читати

Урсула фон дер Ляйен: санкції проти Росії готові на випадок нападу на Україну

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що Євросоюз вже підготував санкції проти Росії, які, за її словами, повинні стати відповіддю на випадок можливого нападу на Україну.

Читати

У Кремлі заявили про готовність обговорювати з Україною двосторонні відносини

У Кремлі підтвердили, що готові обговорювати з президентом України Володимиром Зеленським двосторонні відносини, але спілкуватися з ним як сторона конфлікту на Донбасі не будуть.

Читати
1 2 3 5