ЄС запроваджує санкції за провезення мігрантів через Білорусь

У четвер, 2 грудня, набувають чинності нові санкції ЄС проти причетних до доставки мігрантів до Білорусі для їхнього подальшого перекидання до зовнішніх кордонів Євросоюзу.

Читати

Росія та Китай щодня атакують американські космічні об’єкти, – генерал США

Китай та Росія регулярно атакують американські супутники у космосі “некінетичними засобами”, тобто засобами, що не завдають непоправної шкоди. До таких засобів належать лазери, глушіння радіочастот та кібернапади.

Читати

Українців зобов’язали пред’являти COVID-документи при поселенні у готелях на гірськолижних курортах України

Туристи під час поселення до готелів на території гірськолижних курортів в Україні пред’являтимуть COVID-сертифікати, негативні ПЛР-тести або довідки про одужання від COVID-19.

Читати

Учасники акції протесту оголосили вимоги: відставка Зеленського та дострокові парламентські вибори

Учасники акції протесту “Захисти Україну – зупини переворот” оголосили низку вимог до чинної влади, серед яких – відставка президента Володимира Зеленського та дострокові вибори жо парламенту.

Читати

На Херсонщині поки вилучили з незаконної реалізації підакцизні товари сумнівного походження на суму понад мільйон гривень

На території Херсонської області поліція посилила заходи з протидії нелегальному ринку підакцизної продукції з метою захисту здоров’я громадян та запобігання тяжким злочинам, які у переважній більшості скоюються у стані алкогольного сп’яніння.

Читати
1 2 3 8