У Єврокомісії мають намір реформувати Шенгенську зону

У Єврокомісії запропонували реформувати Шенгенську зону, щоб посилити координацію всередині ЄС та дозволити країнам Європи покращити управління внутрішніми кордонами держав.

Читати

США вітають санкції ЄС щодо групи “Вагнер”

Держсекретар США Ентоні Блінкен привітав рішення Європейського Союзу запровадити санкції проти російської групи “Вагнер” та пов’язаних з нею осіб. Від підкреслив, що ці санкції просувають права людини в світі і підтримують суверенітет та територіальну цілісність України, де зафіксовано діяльність “Вагнер”.

Читати

Глава ВООЗ закликав посилити санітарні заходи для боротьби зі штамом коронавірусу «омікрон»

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєсус закликав країни посилити санітарні заходи для боротьби з поширенням нового різновиду коронавірусу «омікрон».

Читати

Родину Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ – Bihus.Info

Знімальна група Bihus.Info зафіксувала, як сина помічниці президента Марії Левченко і (на той час) заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі привіз в КВЦ “Парковий” автомобіль з номерами Служби безпеки України.

Читати

НАБУ має усі документи про зарплати в конвертах для “слуг” – Богдан

Колишній голова Офісу президенту Андрій Богдан розповів, що народні депутати від “Слуги народу” отримують хабарі в тисячі доларів у конвертах за голосування у Верховній Раді.

Читати
1 2 3 5