Захисник «Динамо» визнаний найкращим молодим футболістом України в категорії U-19

Кращим футболістом України у віковій категорії U-19 за підсумками спеціальних опитувань проекту «Золотий Талант» став захисник київського «Динамо» і збірної України Ілля Забарний.

Читати

Президенти України та ЄК обговорили ситуацію на Донбасі та проблеми енергобезпеки Європи

Президенти України та Європейської комісії Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн обговорили по телефону ситуацію з безпекою вздовж українських кордонів і на Донбасі, а також виклики для енергетичної безпеки Європи.

Читати

У Палату Представників Конгресу США внесли ініціативу про санкції проти Росії

Конгресмени-демократи внесли на розгляд Палати Представників Конгресу США свою версію запропонованої раніше в Сенаті ініціативи про санкції щодо РФ у разі її вторгнення в Україну.

Читати

Білий дім запропонує Росії власні варіанти “посилення відчуття безпеки” з обох сторін

Письмова відповідь США на вимоги Росії міститиме і “ідеї щодо того, як ми насправді можемо посилити відчуття безпеки кожної сторони надалі”. Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

Читати

Країни Балтії відправляють в Україну зенітні та протитанкові ракети

Члени НАТО Естонія, Латвія та Литва нададуть Україні зенітні та протитанкові ракети американського виробництва, йдеться у спільній заяві міністрів оборони країн Балтії.

Читати

У ПАРЄ готуються оскаржити повноваження нової делегації Росії

Українська делегація та країни неформальної групи Baltic plus – Латвія, Литва, Естонія, Грузія та Польща – збираються оскаржити повноваження нової російської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) під час відкриття зимової сесії асамблеї, яка розпочнеться у понеділок,  24 січня, у Страсбурзі.

Читати
1 2 3 7