“Запоріжсталь” продовжить безкоштовно забезпечувати лікарні України киснем

Комбінат “Запоріжсталь” групи компаній “Метінвест” протягом квітня-грудня 2021 року безкоштовно передав 4441 тонну сертифікованого медичного кисню до медзакладів по всій Україні для порятунку життів хворих на COVID-19 та має продовжити це робити у 2022 році.

Читати

В Україні готують тисячу для неповнолітнім за вакцинацію

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів підготувати окрему програму виплати тисячі гривень у межах програми “єПідтримка” для українців віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Читати

Запаси газу в ПСГ України скоротилися до рекордного за два роки рівня

Станом на 9 січня поточного року у підземних сховищах України зберігалося 12,95 млрд кубометрів газу. У порівнянні з аналогічною датою минулого року, запас газу в підземних сховищах газу (ПСГ) зменшився на понад 10 млрд кубометрів, тобто більше ніж на 40%.

Читати

СБУ ліквідувала групу COVID-шахраїв, які фальшували понад 1000 сертифікатів про вакцинацію

Служба безпеки України викрила нову групу зловмисників, які виготовляли та продавали фальшиві свідоцтва про вакцинацію від COVID-19. За попередніми даними, клієнтами ділків стали понад тисяча українців.

Читати

У Женеві завершилися американсько-російські переговори щодо стратегічної стабільності

У Женеві завершилася американсько-російська зустріч у рамках Діалогу щодо стратегічної стабільності. Про це повідомив Держдепартамент США.

Читати
1 2 3 6