В Італії запропонували перепризначити президента Маттареллу

Вибори президента Італії після майже тижня і декількох турів голосування в парламенті зайшли в глухий кут. Не зумівши домовитися між собою, депутати і сенатори від різних партій попросили 80-річного Серджіо Маттареллу затриматися на цій посаді.

Читати

У Франції закликають вирішити українське питання шляхом діалогу

Міністр збройних сил Франції Флоранс Парлі висловилася за діалог та дипломатичне вирішення української кризи, нагадавши при цьому про готовність Франції розгорнути у Румунії військову силу.

Читати

З початку роботи патрулів “фантомів” було зафіксовано понад чотири тисячі порушень ПДР

У МВС розповіли, скільки порушень зафіксували “фантомні патрулі” з початку роботи Станом на сьогодні винесено 4212 постанов про порушення швидкісного режиму на дорогах, зафіксованих автомобілями-фантомами.

Читати

У Латвії запобігли близько п’ятдесяти спробам незаконного перетину мігрантами латвійсько-білоруського кордону

Латвійські прикордонники запобігли в п’ятницю 47 спробам незаконного перетину латвійсько-білоруського кордону мігрантами з третіх країн, повідомили в Державній прикордонній охороні.

Читати

У Земана знищили секретний документ про вибухи у Врбетіце

Поліція Чехії перевіряє обставини знищення секретного документа чеських спецслужб щодо вибухів складів озброєнь у селі Врбетіце у 2014 році, виявлення нової інформації про які призвело у квітні 2021 року до дипломатичного скандалу та різкого погіршення відносин між Чеською Республікою та Російською Федерацією.

Читати
1 2 3 5