Джонсону подарували ікону Божої Матері, виготовлену з українського бурштину

Президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон завітали до Михайлівського Золотоверхого монастиря. Про це повідомив священник, богослов Іван Сидор.

Читати

Верховна комісарка ООН з прав людини: “Трагедія Маріуполя ще далека від завершення”

Високопосадовиця ООН заявила, що інформація про те, що сталося в Маріуполі, переконливо вказує, що російські збройні сили вчинили серйозні порушення міжнародного гуманітарного права та права прав людини в цьому оточеному українському місті.

Читати

Наумов міг передавати спецслужбам РФ секретні дані щодо Чорнобильської АЕС – «Схеми»

Ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумов, який був затриманий 7 червня у Сербії, міг збирати та передавати російським спецслужбам дані, що становлять державну таємницю, зокрема, щодо систем безпеки зони відчуження ЧАЕС.

Читати

КС визнав неконституційним накладення штрафу у 300% несплачених митних платежів

Конституційний Суд визнав неконституційною вимогу, викладену у другому абзаці статті 485 Митного кодексу, який встановлює штраф у 300% несплачених митних платежів за ухилення від їх сплати, зазначено у повідомленні на сайті суду.

Читати

Токаєв: Казахстан не визнає так звані “ДНР” та “ЛНР”

Казахстан ніколи не визнає так звані “ДНР” і “ЛНР”. Про це 17 червня на ПМЕФ-2022 заявив президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, відповідаючи на запитання щодо думки Казахстану про війну рф проти України.

Читати
1 2 3 6