Спецслужби США бачать три сценарії розвитку війни в Україні

Президент Росії Володимир Путін все ще прагне захопити більшу частину України, заявила директорка Національної розвідки США Авріл Гейнс, передає агенція Reuters.

Читати

Джонсон закликав країни не бойкотувати саміт G20 через можливий приїзд путіна

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон назвав російського диктатора володимира путіна “ізгоєм”, але закликав партнерів G20 не бойкотувати саміт, якщо очільник Кремля туди все таки приїде.

Читати

Китайський космічний корабель отримав знімки, які охоплюють всю поверхню Марсу

Китайський космічний корабель отримав знімки, які охоплюють всю поверхню Марсу, включно з його південним полюсом, де локалізувалися майже всі водні ресурси планети

Читати

КМУ виступає за санкції проти ведучого КВК Маслякова, 6 членів журі КВК, 19 учасників КВК та 7семи російських спортсменів

Кабінет Міністрів пропонує Раді національної безпеки і оборони впровадити санкції на п’ять років щодо ведучого КВК Олександра Маслякова, шести членів журі КВК, 19 учасників КВК та семи спортсменів.

Читати

У Білорусі перевіряють можливість мобілізації

За інформацією з вечірного зведення генштабу ЗСУ, на Волинському та Поліському напрямках в рамках навчань військовими комісаріатами Білорусі проводиться перевірка приписаних та можливості проведення мобілізації.

Читати
1 2 3 6