Гройсман зробив презентацію Е-парламенту

Спікер Парламенту Володимир Гройсман сьогодні, 3 лютого у Верховній раді провів презентацію “Е-парламенту”.

Як розповів Спікер, у Верховній Раді України запроваджується електронний кабінет народного депутата, який відкриє перед парламентаріями можливості дистанційної роботи. 
“Ми зможемо ефективно і оперативно приймати рішення, які необхідні в законодавчому процесі. Ми впроваджуємо електронний кабінет народного депутата, де депутат зможе абсолютно дистанційно працювати зі своїми паперами, проводити дискусії, формувати спільний план дій комітету”, – сказав Гройсман.Він нагадав, що в листопаді 2015 парламент прийняв у першому читанні проект закону (№3207) про внесення змін до регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації законодавчого процесу.
За словами спікера, проект закону передбачає, що всі законопроекти, супровідні документи, порядок денний та інші документи, які виносяться на розгляд до сесійної зали, будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті парламенту, а депутатам про це будуть завчасно повідомляти по електронній пошті з відповідними посиланнями.

За словами Гройсмана, система електронного врядування запроваджується вперше як система цифрового Парламенту в Україні.

Він назвав основні критерії такої роботи: це швидкість, якість, оперативність та прозорість.

“Система Е-парламенту містить серйозний захист, і дасть можливість модернізувати згодом і систему електронного голосування”, – сказав Гройсман.

DSC_1086

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.