Назар Холодницький: 8 лютого НАБУ допитає Міністра Абромавичуса та його заступників

Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса, який напередодні оголосив про рішення піти у відставку, викликали на допит в НАБУ на понеділок, 8 лютого.

Про це заявив заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє ТСН.

За словами Назара Холодницького, справа перебуває на його особистому контролі, в ньому вже визначено детективи, процесуальний керівник і прокурор.

“Сьогодні вже цілий день вживалися заходи з метою відібрання пояснень у міністра економічного розвитку і торгівлі, його заступників, однак стало відомо, що міністр перебуває на лікарняному і його заступники поки на зв’язок не виходили з детективами НАБУ”, – зазначив заступник генпрокурора.

Назар Холодницький також додав, що детективи повідомили свідків про виклики. Абромавичуса та його заступників чекають у Бюро в понеділок та вівторок о 10 годині ранку.

Нагадаємо, 3 лютого Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив про рішення піти у відставку.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.