Разумков: завтра ВР ухвалить низку кадрових рішень щодо Кабінету міністрів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що завтра парламент ухвалить низку кадрових рішень щодо Кабінету міністрів.

Про це він повідомив у коментарі журналістам після зустрічі з головами фракцій та депутатськими групами.

”Якщо ми говоримо з вами про кадрові питання… Я сподіваюся, що завтра будуть прийняті деякі рішення. Ми чекаємо від наших колег документи. І будуть відбуватися зміни в уряді. І додатково будуть, якщо все буде добре, міністрів на посади”, – зазначив голова ВР.

Він також уточнив, що засідання ВР планують почати о 14:00 год.

“Зараз чекаємо лист від президента про скликання позачергового засідання. В 11:00 буде погоджувальна рада … Журналісти будуть. За розпорядженням глави ВР – це буде на 3-му поверсі”, – додав він.

Разумков додав, що завтрашня Погоджувальна рада відбудеться в обмеженому режимі, позачергове засідання буде недовгим.

”Оскільки ми плануємо, що це засідання буде недовгим, то будемо проводити його в залі пленарних засідань. Маски, окуляри, рукавички всім народним депутатам будуть запропоновані. Хто має свої – прийде зі своїми”, – зауважив голова ВР.

Стосовно завтрашнього порядку денного він зазначив, що розглядатиметься, зокрема, проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) (№3268) та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) (№3275).

Стосовно законопроектів про ринок землі та про банки Разумков сказав, що стосовно цього засідання ВР ”поки що такого рішення не було прийнято”.

”Ми дискутуємо з колегами”, – додав він.

Разумков також не виключив можливості проведення завтра ще одного позачергового засідання парламенту.

Нагадаємо, співголова фракції ”Європейська солідарність” Ірина Геращенко заявила, що Зеленський на посади нових міністрів пропонує людей Порошенка.

На засіданні погоджувальної Ради лідерам фракцій представили кандидатів на посади міністра енергетики Ольгу Буславець, охорони здоров‘я Максима Степанова і фінансів Сергія Марченка.

Міністр охорони здоров’я вже заявив, що не збирається у відставку.

Читайте також: Засідання ВР відбудеться в залі о 14:00 год