Луцького терориста відправили на психологічну експертизу

Максиму Кривошу, який тримав заручників в автобусі в центрі Луцька, проведуть психіатричну експертизу. Після йому оберуть запобіжний захід.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі NewsOne.

“Далі його чекає судова процедура, він буде затриманий, йому обрано запобіжний захід, очевидно, це буде утримання під вартою без альтернативи, і далі він буде нести відповідальність за те, що зробив”, – зазначив він.

При цьому він зазначив, що Кривош не отримає довічний термін, а тривалий термін ув’язнення.

Він додав, що чоловікові проведуть психіатричну експертизу.

“Завжди в таких випадках проводиться психіатрична експертиза, і вона буде проведена”, – сказав Геращенко.

Нагадаємо, в Міністерстві внутрішніх справ заявили, що луцький терорист Максим Кривош мав спільників, одного вже затримали у Харкові.

Нагадаємо, в Луцьку звільнили заручників, терориста затримали. 

Перед тим Президент Володимир Зеленський виконав вимогу терориста Максима Кривоша, який утримує автобус із заручниками в Луцьку. 

Терорист написав у соцмережах вимоги, щоб голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, а також українські олігархи записали й виклали на своїх сторінках у соцмережах і в Youtube заяви про те, що саме вони – терористи в законі.

Також відеозвернення повинен був записати президент Володимир Зеленський – із закликом усім дивитися фільм “Земляни” 2005 року.

О 21 годині Зеленський опублікував таке відео на своїй сторінці у фейсбуці, згодом видалив його.

Нагадаємо, сьогодні вранці на Театральній площі в центрі Луцька чоловік захопив рейсовий автобус приміського сполучення «Берестечко – Краснилівка» з близько 20 пасажирами. Він повідомив, що автобус заміновано і в нього при собі є автоматична зброя і велика кількість вибухівки.

В області запроваджено оперативний план «Заручник», СБУ запроваджено план «Бумеранг». Зі зловмисником ведуться переговори. Центр Луцька перекрито поліцією.

Відомо, що чоловік, який висловлював обурення «існуючою системою в Україні», відмовився виходити і відпускати людей, а також відкрив стрілянину в бік правоохоронців. Потім викинув з автобуса гранату, що не здетонувала. В автобусі пошкоджено два вікна. Відомостей про постраждалих наразі немає.

СБУ кваліфікувала захоплення заручників у Луцьку як теракт.