СБУ затримала в Києві арбітражного керуючого за вимагання хабара понад 1 млн грн.

СБУСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією затримали на хабарі 1,2 млн грн київського арбітражного керуючого.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Здирник вимагав кошти від засновника комерційної структури за передачу на користь бізнесмена майна підприємства-банкрота. Покупець прозоро виграв аукціон на придбання офісно-складського комплексу під Києвом вартістю майже сім мільйонів гривень та вніс заставу у розмірі 10%. За підписання дозвільних документів арбітражний керуючий вимагав у бізнесмена 1,2 мільйона гривень”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомили, що співробітники спецслужби затримали вимагача у власному офісі з частиною хабара.

“Під час обшуків за місцем проживання та гаражі арбітражного керуючого правоохоронці вилучили решту коштів і автоматичну зброю з патронами”, – зазначено в повідомленні.

СБУ проти хабарника відкрила кримінальне провадження про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України.

“Арбітражний керуючий затриманий відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів вимагання ним коштів від підприємців”, – зазначила СБУ.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.