Сакварелідзе заявив, що проти його підлеглих порушили більше справ, ніж проти Януковича

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти співробітників Генінспекції, щоб “розвалити” справу “діамантових” прокурорів.

Про це заявив заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе в себе на сторінці в Facebook.

“Проти команди Сакварелідзе проводять розслідування за розслідуванням, але я не має наміру йти”, – заявив Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора розповів про кримінальні переслідування і внутрішні розслідування проти реформаторів в ГПУ.

“У підсумку, з великим жалем та іронією відзначив про себе, що стосовно наших працівників було порушено більше кримінальних проваджень, ніж стосовно Віктора Януковича (якщо взяти до уваги відкриті, закриті і поточні, то вийде близько 7 за 4 місяці)”, – зауважив Давід Сакварелідзе.

Він також зазначив, що одразу ж напередодні старта тестування кандидатів на посади місцевих прокурорів (у серпні 2015) служба внутрішньої безпеки почала розслідування щодо фінансування цього процесу з боку ЄС та інших міжнародних донорів.

Проводилися демонстративні допити експертів ЄС, що спричинило, за словами Сакварелідзе, міжнародне обурення.

“Приблизно в той же час ГПУ порушила кримінальну справу щодо наших працівників з Генеральної інспекції, щоб всіляко перешкодити, а згодом взагалі “розвалити” дело “діамантових” прокурорів”, – написав заступник генпрокурора.

“У січні почалася нова хвиля внутрішніх розслідувань та допитів працівників управління реформ, яке було створене мною в 2015 році для супроводження процесу реформування”, – підкреслив Давід Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора звинуватив керівництво ГПУ у протидії реформам.

“Все це дає мені підстави зробити однозначний висновок – керівництво ГПУ збирається з таким же завзяттям, абсолютно не збавляючи темпів, і надалі продовжувати “битву” з будь-якими спробами реформування системи”, – підкреслив Сакварелідзе.

При цьому він заявив, що не має наміру залишати ГПУ.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.