Приморський районний суд відправив під домашній арешт керівників Суворовської районної адміністрації міської ради

У Одесі Приморський районний суд відправив під домашній арешт
керівників Суворовської районної адміністрації міської ради.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області. Такий запобіжний захід визначено в.о. голови Суворовської районної адміністрації Олександру Александрочкіну і його заступнику Олександру Ляшенко.

«Таким чином, суд задовольнив клопотання прокуратури. Домашній арешт для підозрюваних передбачає перебування вдома з 20:00 до 6:00 ранку – на термін до двох місяців», – сказали в прес-службі. Також відзначили, що прокуратура клопотала про відсторонення даних чиновників від виконання ними обов`язків на час розслідування. На даний момент суд цю заяву поки не розглянув.

Нагадаємо, в Одесі викрито керівник і заступника керівника районної адміністрації міської ради, які розтратили 245 тис. грн бюджетних коштів. Встановлено, що у 2015 році районна адміністрація уклала ряд договорів з приватними підприємствами про проведення капітального ремонту трубопроводу центрального опалення і під`їздів в житлових будинках. Насправді ремонтні роботи виконані частково або не проводилися взагалі.

«В результаті дій підозрюваних, а саме незаконного перерахування коштів на рахунок підприємств за зазначені невиконані роботи, бюджету завдано збитків на суму близько 245 тис. грн», – відзначили в прес-службі прокуратури.

Обом керівникам оголошено про підозру у вчиненні низки злочинів. Зокрема, за ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст.191, ч. 2 ст. 358, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем; службове підроблення; підробка документів, печаток, штампів, бланків, їх використання).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.