Правоохоронні органи затримали велику партію контрафактних сигарет на суму понад 4 млн грн.

Генеральною прокуратурою спільно з СБУ, Національною поліцією та за підтримки Головної військової прокуратури затримано велику партію контрафактних сигарет на суму понад 4 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України, у тісній взаємодії з підрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції України у м. Києві, за підтримки Головної військової прокуратури України, затримано велику партію контрафактних сигарет, виготовлених на території так званої «ДНР».

3

2

5

1

Зокрема, під час проведення невідкладних слідчих (розшукових) заходів затримано автомобіль марки «УРАЛ» з напівпричепом, який рухався до столиці, під керуванням та супроводженням працівників полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» ГУ НП у м. Києві, в якому виявлено та вилучено підакцизні товари – сигарети у кількості близько 400 тис пачок на суму понад 4 млн грн.

За цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за ст. 204 КК України (незаконне зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

На даний час вживається комплекс передбачених Законом заходів з метою встановлення кола всіх осіб, причетних до організації незаконного переміщення підакцизних товарів, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.