Прокуратура внесла апеляцію щодо УДЗ Лозинського 

Бориспільська місцева прокуратура внесла апеляцію на рішення Бориспільського міськрайонного суду щодо умовно-дострокового звільнення засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського.

Про це в ефірі “5 каналу” повідомила прес-секретар прокуратури Київської області Катерина Хоменко.

“Сьогодні Бориспільської місцевою прокуратурою внесено апеляцію на рішення Бориспільського міськрайонного суду стосовно умовно-дострокового звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Ми вважаємо, що не встановлено, що засуджений протягом всього встановленого періоду відбування покарання мав сумлінне ставлення до праці і зразкову поведінку”, – сказала Е.Хоменко.

Як повідомлялося, в кінці лютого 2016 року Бориспільський районний суд Київської області вирішив застосувати умовно-дострокове звільнення до колишнього народного депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство.

У свою чергу в понеділок, 29 лютого, прес-секретар прокуратури Київської області Катерина Хоменко заявила, що прокуратура має намір УДО В.Лозінського, засудженого за умисне вбивство.

23 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав так званий “закон Савченко” – закон “Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув’язнення в строк покарання”, згідно з яким суди зобов’язані враховувати засудженим кожен день, проведений в СІЗО, як два дня відбуття покарання.

У січні ЗМІ повідомили, що Лозінський подав документи на перерахунок терміну по “закону Савченко” і його клопотання частково задоволено. 25 січня відбулися засідання по перерахунку терміну В.Лозинського, клопотання було задоволено частково, у відбутий термін були зараховані 4 роки і 36 днів, після чого він отримав право на умовно-дострокове звільнення.

Дніпровський райсуд Києва в квітні 2011 року засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство з хуліганських спонукань В.Олійника, а також за незаконне зберігання та поводження зі зброєю та боєприпасами. Таким чином, з 6 статей звинувачення, за якими прокуратура передавала матеріали справу стосовно В.Лозінського до суду, він був засуджений за 2 статтями. Суд також зобов’язав Лозінського відшкодувати судові витрати за проведені експертизи в сумі понад 10 тис. Грн.

Апеляційний суд Києва 26 березня 2013 року пом’якшив вирок В.Лозинського, зменшивши термін ув’язнення на 1 рік. Пізніше Вищий спеціалізований суд з розгляду кримінальних і цивільних справ, розглянувши касацію на вирок екс-нардепу, зменшив термін ув’язнення його на 4 роки.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.