Артем Ситник: Генпрокуратура ігнорує НАБУ

Керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляє про те, що Генеральна прокуратура затягує передачу їм інформації в справах Миколи Мартиненка щодо незаконного видобуток бурштину та інших.

Про це заявив керівник НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю zn.ua.

“Ми витребували у Генпрокуратури близько десяти справ. У тому числі по заступнику глави СБУ Рівненської області, який був затриманий за фактом дачі хабара пов’язаної у справі про незаконний видобуток бурштину”, – заявив Артем Ситник.

Він зазначив, що НАБУ винесло всі ці рішення та згідно з процедурою погодило з антикорупційним прокурором, але вони не виконуються.

“Як і у випадку з Мартиненком, яким також займається Генпрокуратура, вилучили масив інформації, якої нам бракує. Ми хотіли б отримати цей масив даних і вести розслідування на базі НАБУ”, – зауважив керівник НАБУ.

Артем Ситник також розповів щодо розслідування справи так званої “рюкзаків Авакова”.

“Наші аналітики займаються і цією справою. Як, утім, і Генпрокуратура. Зараз ми готуємо матеріали на витребування і цієї справи у Генпрокуратури. Однак з іншими органами у нас дійсно немає таких проблем”, – резюмував керівник НАБУ.

При цьому він навів приклад, що в розслідуванні за Кіотським протоколом за запитом НАБУ всі матеріали були передані оперативно поліцією і фіскальною службою.

“В результаті НАБУ практично завершило розслідування. На жаль, Генпрокуратура продовжує нас ігнорувати”, – сказав він.

“По всіх справах ми написали звернення до Генерального прокурора. І не по одному разу написали. Але поки жодних офіційних відповідей не отримали. Ще трохи почекаємо і будемо звертатися по допомогу до парламенту”, – заявив Ситник.

Він також підтвердив, що також в НАБУ заведено справу щодо депутата НФ Ігоря Кононенка та внесено в ЄРДР за заявою Абромавічуса.

“І, безумовно, по ньому дещо пізніше буде дано певний коментар”, – сказав він.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.