Суд відмовив захисту Корнійця у відводі прокурорів ГПУ

Колегія суддів Голосіївського районного суду Києва відмовила захисту колишнього прокурора Київської області Олександра Корнійця у відводі прокурорів Генеральної прокуратури Давида Сакварелідзе, Яніса Сімонова та Олександра Проскурникова, які представляють обвинувачення у справі так званих «діамантових прокурорів».

Відповідну ухвалу колегія суддів оголосила сьогодні під час підготовчого засідання з розгляду кримінального провадження щодо Корнійця, екс-заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та підприємця Валерія Гібаленка, передає кореспондент “Центр новин”

“Заявлене клопотання суд вважає необгрунтованим, у його задоволенні відмовити», зазначається в рішенні суду.

Нагадаємо, захист Корнійця заявив відвід прокурорам ГПУ в справі “діамантових прокурорів”, висловивши думку, що Сакварелідзе, Сімонов і Проскурников не мають права брати участь в цьому процесі, оскільки нагляд за додержанням законодавства у процесі покладається на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, а вказані особи не входять до її складу.
Колишнього заступника прокурора Київської області Корнійця та екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за одержання хабара у розмірі 3 млн 150 тис. грн.
Також під час обшуків у Шапакіна було вилучено 400 тис. дол. а у Корнійця – значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашникова.
Крім того, був затриманий підприємець Валерій Гібаленко, якого підозрюють у посередництві при передачі хабара.
4 січня Генеральна прокуратура передала провадження стосовно так званих «діамантових прокурорів» до суду.
Сторону обвинувачення у судовому розгляді справи проти ”діамантових прокурорів” було доручено очолити Сакварелідзе.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.