Президент України візьме участь у саміті G7 у Франції

Президент України Володимир Зеленський планує відвідати саміт “Великої сімки” (G7), який відбудеться наприкінці червня у Франції.

Як повідомляє ІА “Центр новин”, український лідер може приєднатися до лідерів Франції, Німеччини, Італії, Японії, Канади, Великобританії та США на саміті в місті Евіан-ле-Бен.

За даними джерел, на переговорах планується обговорити питання військової дипломатії та посилення протиповітряної оборони України.

При цьому раніше у березні в Єлисейському палаці заявляли, що офіційного запрошення Зеленському на саміт не надсилалося.