“Динамо” програло в Іспанії команді третього дивізіону.
Київське “Динамо” на зборах в Іспанії зазнало першої поразки. Підопічні Реброва з рахунком 1: 0 програли “Реалу Ліненсе”, який виступає в Сегунді Б місцевої першості і займає 16-е місце в турнірній таблиці.
Читати