Байден обійшов Трампа зі збору коштів на виборчу кампанію в червні

Національний комітет Республіканської партії НКРП і передвиборчий штаб Трампа в червні зібрали на компанію 131 мільйон доларів, побивши рекорд “затьмарює суму, зібрану за будь-який місяць 2016 року”, оголосив НКРП.

Читати

Китай застеріг Британію від грубого втручання у справи Гонконгу

Недавні зауваження британської сторони з приводу закону про національну безпеку Гонконгу, а також рішення спростити процедуру отримання дозволу на проживання в Сполученому Королівстві для частини жителів спеціального адміністративного району Китаю, є безвідповідальними і необґрунтованими.

Читати

Ібрагімович покине італійський клуб Мілан після закінчення сезону

Нападаючий Мілана Златан Ібрагімович покине італійський клуб після закінчення сезону. За інформацією Sky Sport Italia, сторони не будуть продовжувати контракт, термін дії якого закінчується 31 серпня. Видання повідомляє, то швед розглядає варіант продовження кар’єри в Хаммарбю. Нагадаємо, що 38-річний Ібрагімович купив 25% акцій шведського клубу і навіть тренувався з командою

Читати

Лукашенко заявив про перемогу над коронавірусом в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що система охорони здоров’я країни впоралася із навантаженням на тлі пандемії. На думку Лукашенка, Білорусь фактично здолала коронавірус.

Читати
1 2 3 8