Вчені розповіли про “знищення коронавірусу” натуральними продуктами

Група вчених з Інституту молекулярної вірусології Медичного центру Університету Ульма повідомила про виявлення натурального продукту, здатного пригнічувати до 97 відсотків патогенів коронавіруса в організмі.

Читати

Штаб Байдена протягом тижня проведе переговори з розробниками вакцин від коронавіруса

Представники перехідної команди демократа Джозефа Байдена, який оголосив про свою перемогу на президентських виборах в США, проведуть протягом тижня переговори з розробниками вакцини від нового коронавіруса.

Читати

Шевченко довикликав до національної команди України трьох гравців із молодіжної збірної

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко прийняв рішення доповнити склад, що готуватиметься до гри зі Швейцарією, трьома виконавцями із молодіжної збірної.

Читати

В Ялті на нові вуличні світильники витратили понад 1,2 мільйона рублів

У Ялті у 2020 році замінили 400 вуличних світильників. Про це повідомив начальник департаменту економічного розвитку ЯлтиЕдуард Онацький, інформує сайт підконтрольної Кремлю адміністрації міста.

Читати

Майя Санду лідирує на виборах президента Молдови за даними екзит-полів

Екс-прем’єр Молдови, глава партії “Дія і солідарність” Майя Санду перемагає на виборах президента республіки, набравши в другому турі 55% голосів, свідчать дані exit-poll, проведеного дослідницькою компанією Intellect Group і громадською асоціацією SPERO.

Читати
1 2 3 6