Депутати і журналісти заради допомоги дітям-переселенцям зі сходу України зіграли у футбол

На стадіоні імені Віктора Баннікова відбувся четвертий благодійний футбольний матч «Парламентський кубок-2019» серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів України.

Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму. Його організаторами виступили Федерація футболу України, Українська прем’єр-ліга, Інформаційне агентство “Центр новин”, та благодійний фонд “Розвиток футболу України”.

Інформаційні партнери стали — «5 канал» та ТРК «Київ».

Партнери матчу: компанія «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ», клініка «Борис».

Головний партнер команди Збірної журналістів України – компанія «Smart-Holding».

Благодійний матч відбувався під патронатом Президента Федерації футболу України Андрія Павелка та за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Вже традиційно підтримати команди приїхали діти студії Brilliant, які є чемпіонами Світу та Володарами Кубка Світу з Танцювального Шоу.

Гімн України виконали оркестр Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та талановита українська співачка ЕКА.

На матчі були присутні почесні гості: Перший Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, український футболіст Василь Кардаш, директор компанія «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ» Тимур Самосудов.

Минулого року Збірна народних депутатів вперше виграла “Парламентський кубок” (1:0), тому журналісти з перших хвилин першого тайму хотіли взяти реванш. На 7 і 20  хвилині м’ячі у ворота депутатів забили журналісти.

В другому таймі депутати посилили захист: надійно відбивав атаки журналістів Андрій Кожем’якін та Сергій Євтушок. Після декількох замін, на 58 хвилині із гольової передачі Сергія Шкапи, м’яч забив Олександр Гапоненко.

Через дві хвилини, депутати пішли в контратаку, Ярослав Москаленко успішно віддав гольову передачу на Володимира Бондаренка, який один дотиком відправив м’яч у ворота журналістів (3:1). А наприкінці матчу, знову відзначились журналісти.

Потім в команди депутатів було ще декілька гольових моментів, але ворота журналістів залишились сухими.

Таким чином, Збірна журналістів України перемогла чемпіонів “Парламентського кубку – 2018”  Збірну народних депутатів з рахунком 4:1.

Збірна народних депутатів 1:4 Збірна журналістів

Склади команд:

Збірна народних депутатів: капітан Андрій Кожем’якін, Ярослав Москаленко, Сергій Євтушок, Микола Паламарчук, Антон Кіссе, Іван Спориш, Олексій Рябчин, Іван Крулько, Павло Кишкар, Олександр Опанасенко, Богдан Матківський, Володимир Парасюк, Юрій Соловей, Тимур Самосудов, Володимир Бондаренко, Мар’ян Яськів, Володимир Крохмаль та ін. Тренер український футболіст Іван Яремчук.

Збірна журналістів України: капітан Дмитро Дєнков, «Українська правда», Василь Саф’янюк, «ICTV», Сергій Шкапа, «1+1», Віктор Медвідь, «Прямий», Олександр Скічко, «ТРК Україна», Анатолій Анатоліч, «Прямий», Микола Топалов, Іван Узунов «Економічна правда», Ярослав Твардовський, «Динамоманія», Юрій Чміль, «Еспресо ТВ», Артем Шевченко, речник Міністра МВС, Олександр Гапоненко, Олександр Кісткін, Володимир Шемулянський, Олександр Сєрцов, Артем Гагарін «1+1» та ін. Тренер команди Василь Кардаш. Президент команди, шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак.

Арбітри: Андрій Гончарук, Микола Кузьменко, Антон Андрусяк.

Нагороджували команди медалями, і Кубком переможця Перший Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, український футболіст Василь Кардаш та організатор матчу, Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак.

Перед врученням нагород перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко висловив подяку командам за участь в благодійному матчі.

“Футбол насправді об’єднює між собою політиків, журналістів. І саме головне, що ми цим традиційним матчем підтримуємо наших дітей-переселенців. Кожна участь в такому матчі являється нашою частиною допомоги для дітей, які потребують нашої підтримки. Діти – наша головна перемога!”, – відзначив Костюченко.

У підсумку найкращим воротарем матчу став Богдан Матківський

Найкращий гравець Ярослав Москаленко

Найкращий захисник Андрій Кожем’якін

Подяку за допомогу в організації матчу отримав – Тимур Самосудов.

Крім того, почесні відзнаки отримали найкращі арбітри матчу.

Історія «Парламентського кубку»

Команда журналістів ставала володарем «Парламентського кубку» в 2016 та 2017 роках. У 2018 році Збірна народних депутатів вперше виграла «Парламентський кубок».

Довідка: результатом 1-го «Парламентського кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього «Парламентського кубку – 2018» – понад 50 дітей м. Краматорська отримали футбольну форму та спортивну екіпіровку.