З України намагались вивезти старовинну зброю та монети на майже мільйон доларів

Служба безпеки України викрила організоване угруповання контрабандистів культурних цінностей до ЄС.
ЧитатиСлужба безпеки України викрила організоване угруповання контрабандистів культурних цінностей до ЄС.
ЧитатиІспанія продовжила обмеження на необов’язкові поїздки з країн, що не входять до ЄС та Шенгенської зони, до 31 березня.
ЧитатиВ Австрії з 1 березня в аптеках можна отримати безкоштовні швидкі тести на коронавірус для тестування в домашніх умовах.
ЧитатиМінфін України в понеділок, 1 березня, погасив дев’ятий купон за єврооблігаціями, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані відомства.
ЧитатиПрезидент Володимир Зеленський призначив головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника Херсонської ОДА.
ЧитатиПерший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова взяла участь в онлайн-брифінгу для делегацій держав-учасниць ОБСЄ в контексті сьомої річниці тимчасової окупації Криму.
ЧитатиМіноборони США оголосив про пакет обсягом у 125 мільйонів доларів для “Ініціативи безпекової допомоги Україні” (Ukraine Security Assistance Initiative – ред.), що включає підготовку, устаткування та дорадчу підтримку, з метою допомогти Україні зберегти її територіальну цілісність, захистити кордони та покращити взаємодію із НАТО.
ЧитатиВерховна рада планує у другому читанні підтримати законопроект №3553 про створення територіальних центрів комплектування та соцпідтримки.
ЧитатиБританський штам є основною причиною третьої хвилі епідемії коронавірусу в Польщі, заявив міністр охорони здоров’я країни Адам Недзельський в понеділок.
ЧитатиСловаччина стала другою в ЄС країною, яка закупила російську вакцину від коронавірусу, не чекаючи її схвалення європейським регулятором.
Читати