У Миколаєві СБУ затримала організаторів угруповання фальшивомонетників

Співробітники Служби безпеки України затримали у Миколаєві організаторів угруповання, яке займалось виготовленням і збутом на території України великих сум фальшивих доларів США.

Читати

В Іспанії обурені принцесами, які зробили щеплення без черги

В Іспанії лунає критика і звинувачення у привілейованості через повідомлення, що дві доньки колишнього монарха, короля Хуана Карлоса, зробили собі за кордоном щеплення від коронавірусу, в той час як більшість іспанців вимушені очікувати на вакцинацію.

Читати

Адміністрація Байдена обіцяє “виграти гонку” з Китаєм, інвестуючи в економіку і демократію

Адміністрація президента Джо Байдена оприлюднила нову стратегію, націлену на збереження США на вершині світового порядку, щоб не допустити зміщення найближчим конкурентом – Китайською Народною Республікою.

Читати

Кримські слідчі повідомили про підозру бойовику так званої «Самооборони Криму»

Встановлено, що наприкінці лютого 2014 року підозрюваний із вогнепальною зброєю проходив службу на блок-пост «Красний Перекоп», розташованому при в’їзді до міста Армянськ АР Крим, біля ПрАТ «Кримський Титан».

Читати

Байден вітає прийняття проекту виборчої реформи Палатою представників

Президент США Джо Байден у четвер привітав ухвалення Закону в інтересах народу, який напередодні був схвалений Палатою представників. Законопроект передбачає радикальні реформи з метою захисту прав виборців та підвищення безпеки виборів.

Читати

Анонсована дата посадки на Марс китайського апарату

Голова комітету науки і техніки китайської корпорації Аерокосмічної науки і техніки Бао Веймінь повідомив, що модуль китайської автоматичної міжпланетної станції «Тяньвень-1» здійснить посадку на Марс у травні-червні 2021 року.

Читати

На Львівщині прикордонники затримали викрадений у Польщі «BMW»

Викрадений автомобіль виявили прикордонники Львівського загону. Автомобілем «BMW» 2019 року випуску польської реєстрації через пункт пропуску «Грушів» повертався додому громадянин Польщі.

Читати
1 2 3 7