Відбулося чергове 150-е засідання ТКГ в робочих підгрупах

Представники України у робочих підгрупах ТКГ заявляють, що Росія намагається однобічно переглянути Мінські угоди і змусити Україну вести переговори з російськими маріонетками і підконтрольними їй бойовиками на окупованому Донбасі.

Читати

Кавані повернувся до тренувань в загальній групі

Нападаючий “Манчестер Юнайтед” Едінсон Кавані пройшов курс відновлення після травми і приступив до тренувань в загальній групі. Про це повідомив головний тренер “червоних дияволів” Уле Гуннар Сульшер.

Читати

Балтийский канал оштрафували на 16 тисяч євро через неправдиву інформацію про коронавірус

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) виявила серйозні порушення закону в діяльності SIA “Pirmais Baltijas Kanals” (Перший Балтійський канал) і оштрафувала його на 16 000 євро через неправдиву інформацію про коронавірус.

Читати

Поїзди УЗ з 7 березня призупиняє висадку і посадку в двох областях

«Укрзалізниця» з 7 березня призупиняє висадку і посадку пасажирів у Чернівецькій і Житомирській областях, а також продаж квитків у цих областях, оскільки вони потрапляють у «червону» зону епіднебезпеки за коронавірусом.

Читати

На Донбасі бойовики знімають постановочні репортажі про обстріли

Сепаратистські ЗМІ знімають на Донбасі постановочні репортажі про нібито обстріли населених пунктів українськими Збройними силами. Для цього бойовики самі обстрілюють певні окуповані райони.

Читати
1 2 3 8