Білий дім та Конгрес досягли угоди щодо нової програми кредитування малого бізнесу

Білий дім на Конгрес домовились про заміну старої програми кредитування малого бізнесу новою, яка має допомогти постраждалим від коронавірусу компаніям.

Читати

Дезінформація Росії, Китаю та Ірану щодо COVID-19 стає все більше схожою

Згідно із доповіддю Державного департаменту США, текст якого опинився у розпорядженні видання Politico, пропагандистські меседжі Росії, Китаю та Ірану, спрямовані проти США, стають все більше схожими.

Читати

Трамп і Джонсон обговорили роль G7 і G20 у відновленні світової економіки

Президент США Дональд Трамп і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у вівторок обговорили по телефону питання відновлення світової економіки, повідомляє прес-служба Білого дому.

Читати

У Британії анонсували клінічні випробування вакцини від COVID-19

Вакцина від COVID-19, яка розробляється в Оксфорді, розпочне випробовуватися на людях вже з 23 квітня, повідомив на брифінгу у вівторок міністр охорони здоров’я Метт Хенкок, передає ВВС.

Читати

Суд Києва відкрив провадження проти КМУ у справі про тимчасове закриття кордонів

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі проти розпорядження Кабінету міністрів про закриття кордонів на час карантину, який ввели через поширення коронавірусу COVID-19.

Читати

МЗС закликає міжнародну спільноту змусити РФ припинити репресії в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту продовжувати здійснювати тиск на Російську Федерацію, щоб країна-окупант припинила репресії щодо українських релігійних громад в окупованому Криму.

Читати
1 2 3 7