Трамп підписав закон про допомогу малому бізнесу і медустановам на 484 мільярди доларів

У п’ятницю президент США Дональд Трамп підписав законопроект про додаткову допомогу малому бізнесу і медичним установам в умовах пандемії коронавірусу у розмірі 484 млрд доларів.

Читати

У США видали офіційне застереження стосовно небезпеки застосування гідроксихлорохіну

Управління США з контролю за якістю продуктів харчування та ліків (FDA) в п’ятницю оприлюднило офіційне застереження стосовно небезпеки пов‘язаної з використанням антималярійного препарату «гідроксихлорохін» та «хлорохін» для лікування коронавірусу, якщо таке застосування відбувається поза стаціонаром, або програмою клінічних випробувань.

Читати

МОК виділив $ 25,3 млн Нацкомітету на підготовку перенесеної Олімпіади

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) збільшив на $ 25,3 млн загальну суму виплат національним олімпійським комітетам на підготовку до участі в перенесених Олімпійських іграх в Токіо.

Читати

Кабмін виділив 10,6 млн євро на погашення боргу перед EuroNews

Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення коштів на погашення боргу Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) перед EuroNews, що дозволить розблокувати її рахунок.

Читати

ЄС звинуватив Великобританію в затягуванні переговорів про завершення Brexit

ЄС звинуватив Великобританію, що вона гальмує роботу з підготовки угоди про майбутні відносини з Євросоюзом після перехідного періоду по Brexit. Про це заявив головний парламентер ЄС Мішель Барньє.

Читати
1 2 3 8