Україна відправила до Гааги відомості про військові злочини РФ у Криму

РФ продовжує масове позбавлення права власності громадян України в анексованому Криму, порушуючи норми міжнародного права, і прокуратура АРК здійснює процесуальне керівництво у справі за фактом привласнення державної та приватної власності державою-окупантом на півострові Крим.

Читати

В КСУ відбулася зустріч з Керівником Проекту ЄС “Право-Justice” Довидасом Віткаускасом

Сьогодні, 14 квітня 2020 року, заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий та суддя Суду Василь Лемак провели робочу онлайн зустріч з Керівником Проекту ЄС “Право-Justice” Довидасом Віткаускасом, передає  пресслужба КСУ.

Читати

Заступника Кличка зловили на хабарі в 125 тис дол

Співробітниками СБУ 14 квітня задокументовано протиправну діяльність першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який через посередника вимагав неправомірну вигоду у розмірі 125 000 доларів від представника компанії-забудовника.

Читати

В Марокко, Японії, Узбекистані та ПАР президент призначив надзвичайних і повноважних послів України

Президент Володимир Зеленський призначив надзвичайних і повноважних послів України в Марокко, Японії, Узбекистані та Південно-Африканській республіці.

Читати

У НАТО обговорять нарощення російських сил у Криму

НАТО збирається на засідання, щоб обговорити виклики з безпеки, дезінформацію та кризу через коронавірус. Міністри оборони членів Альянсу зустрінуться онлайн 15 квітня. Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столбентерг.

Читати
1 2 3 6