Розвідка США дійшла висновку, що Китай може применшувати кількість жертв коронавірусу

Розвідка США повідомила Білий дім у таємній доповіді, що Китай приховує реальні масштаби пандемії коронавірусу у країні, включно із кількістю хворих та загиблих.

Читати

В Китаї вчені виявили антитіла, які ефективно боряться з COVID-19

В Китаї команда вчених виявила кілька антитіл, які “надзвичайно ефективно” блокують здатність нового коронавірусу проникати в людські клітини. Відкриття може допомогти у лікуванні чи профілактиці COVID-19.

Читати

В ООН закликали країни не обмежувати торгівлю продуктами під час пандемії

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) закликає країни не обмежувати міжнародну торгівлю, щоб уникнути дефіциту і подорожчання продуктів харчування на світовому ринку під час пандемії коронавірусу.

Читати

В УЄФА вважають, що поточний сезон повинен бути завершений

У Союзі європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вважають, що, незважаючи на епідемію коронавіруса, поточний сезон повинен бути дограний, але при цьому допускається, що наступний розіграш турнірів в Європі буде скороченим.

Читати

В Іспанії засудили на чотири роки російського “злодія в законі”

Національна судова палата Іспанії (НСПІ) під головуванням судді Марії Рієри винесла вирок у справі колишнього громадянина Росії бізнесмена Таріела Оніані, відомого також як злодій в законі на прізвисько Таро.

Читати
1 2 3 7