Глава НАТО звинуватив Москву і Пекін у дезінформації про коронавірус

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг поклав на Росію і Китай провину за поширення неправдивих новин навколо кризи, пов’язаної з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Читати

Франція продовжить відбудову Нотр-Дам де Парі

Після 6-тижневої перерви в Парижі планують продовжити відбудову Собору Паризької Богоматері (Нотр-Дам де Парі), який постраждав від пожежі у квітні 2019 року. Головний архітектор Філіпп Вільнев і ще близько десятка фахівців відвідали будівельний майданчик у Нотр-Дам де Парі в понеділок, 27 квітня.

Читати

Байден заручився підтримкою спікерки Палати представників Конгресу США

Раніше колишнього віце-президента підтримали його конкуренти на праймеріз Демократичної партії США, інші впливові демократи та популярний екс-президент США Барак Обама

Читати

До суду направили звинувачення у державній зраді по двом депутатам міськради Севастополя

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради 6-го скликання за державну зраду.

Читати

США посилили експортні обмеження щодо Росії

Міністерство торгівлі США оголосило про запровадження нових заходів експортного контролю з метою перешкодити спробам компаній з Китаю, Росії і Венесуели отримати доступ до американських технологій, які можуть бути використані при розробці зброї, військового авіатранспорту або обладнання для стеження, у цивільних каналах поставок або під приводом використання у цивільних цілях.

Читати

СБУ викрила корупційний механізм у Держагентстві з управління зоною відчуження

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України викрили корупційний механізм під час нарахування премій керівникам державних підприємств, що входять до сфери управління «Державного агентства України з управління зоною відчуження».

Читати
1 2 3 6