ПриватБанк подав новий позов у розмірі 5,5 млрд дол. США протипроти Коломойського і Боголюбова

ПриватБанк нещодавно подав новий позов до суду Кіпру з метою відшкодування збитків у розмірі 5,5 млрд дол. США у зв’язку зі схемами, які мають усі ознаки шахрайства і відмивання коштів та які, як вважає Банк, було реалізовано його колишніми власниками – паном Ігорем Коломойським та паном Генадієм Боголюбовим, одним із

Читати

Економіка України може скоротитися на 5,9% ВВП у 2020 році

Економіка України може скоротитися на 5,9% ВВП у 2020 році після зростання на 3,2% минулого року, свідчать дані макропрогнозу, представленого Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій у п’ятницю.

Читати

Більшість американців негативно оцінюють дії Трампа щодо стримування епідемії коронавірусу – опитування

За даними опитування ABC News/Ipsos poll, 52% американців негативно оцінюють дії президента США Дональда Трампа щодо стримування епідемії коронавірусу, і 47% оцінюють їх позитивно.

Читати

Переліт і проживання сім’ї президента в Омані на початку січня оплачувала перша леді

Переліт і проживання сім’ї президента України Володимира Зеленського в Омані на початку січня цього року оплачувала дружина глави держави Олена Зеленська, з дорогою назад – допоміг султанат Омана.

Читати

В Чорнобилі планують створити наукові полігони для радіобіологічних досліджень

Державне агентство України з управління зоною відчуження спільно з ученими з Фінляндії планує створити на території Чорнобиля наукові полігони для радіобіологічних досліджень.

Читати

Дії Хантера Байдена продовжують розслідувати республіканці у Сенаті США

У сенатському Комітеті з питань національної безпеки продовжується очолюване законодавцями-республіканцями розслідування щодо Хантера Байдена, сина екс-віце-президента США і ймовірного конкурента Дональда Трампа на наступних виборах Джо Байдена.

Читати
1 2 3 7