Рябошапка: перевірка не виявила порушень з боку Хантера Байдена

Перевірка тисяч архівних справ української прокуратури не виявила порушень з боку Хантера Байдена, розповів агентству Reuters колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, який ініціював перевірку.

Читати

У Google заявили про націлені кібератаки на виборчі кампанії Трампа та Байдена

У Групі аналізу загроз компанії Google заявили, що встановили спрямовані кібератаки проти співробітників виборчих штабів президента США Дональда Трампа та його імовірного конкурента на осінніх президентських виборах, Джо Байдена.

Читати

МАГАТЕ поставило 80 країнам обладнання для діагностики COVID-19

Міжнародне агентство з атомної енергії поставило 80 країнам обладнання для діагностики COVID-19, в найближчі дні і тижні поставки продовжаться, повідомили в четвер в прес-службі організації.

Читати

У Латвії знімуть режим надзвичайної ситуації – прем’єр країни

Режим надзвичайної ситуації, введений в Латвії через пандемію коронавірусу, буде знятий 9 червня, заявив у четвер на позачерговому засіданні уряду прем’єр країни Крішьяніс Каріньш.

Читати

Сенатори США подали законопроект про розширення санкцій проти «Північного потоку 2»

Американські сенатори Джин Шагін (від Демократичної партії) та Тед Круз (від Республіканської) а також низка інших законодавців США, подали законопроект, який, на думку авторів, має заблокувати російський газотранзитний проект «Північний потік 2».

Читати

До КС надійшло подання Верховного Суду щодо конституційності запроваджених на час карантину обмежень

До Конституційного Суду України сьогодні, 4 червня, надійшло конституційне подання Верховного Суду щодо конституційності встановлених на час карантину обмежень прав і свобод громадян, повідомляє відділ комунікацій КС і правового моніторингу.

Читати
1 2 3 8